Fotoselli Kapı

Günümüz işyeri anlayışında artık sadece oteller değil, ofisler, mağazalar, resmi daireler ve en önemlisi hastanelerin iç ve dış giriş sistemleri gerek giriş konforu gerekse güvenliği gözetilerek projelendirilmekte. Giriş ve çıkış trafiğinin yoğunluk denetim ihtiyacı ve mekan güvenliği teknolojik olarak çözüme ihtiyaç duyarken estetik arayışları da göz ardı edememiştir.

Tek veya çift kanatlı olarak tasarlanan otomatik giriş sistemleri ile, döner kapılardan fotoselli kapılara, doksan derece açılır kapılardan butonlu kapılara, eğrisel kapılardan yer kazanımlı kapılara, kartlı geçiş sağlayan akıllı girişlerden parmak izi kontrollü özel sistemlere kadar her türlü mekana uygun çözüm arayışlarınızda ürün ve uygulamalarımızla yanınızdayız.

Otomatik kapılar güçlü performans, hızlı açılma, güvenlik, akıcı ve kolay geçiş gibi en çok gereksinim duyulan avantajları bir araya getirmiştir. Çeşitli açılma seçenekleriyle yapınıza en uygun ve en avantajlı geçişi sağlayan otomatik kapıların, tek kanat, çift kanat, teleskopik ve panik açılım gibi özellikleri vardır. Kapılar sessiz çalışır ve performans açısından en gelişmiş teknolojiyi kullanır. Kapı kontrolü; fotosel, radar, el sensörü, şifre paneli, kart kontrol ünitesi gibi geniş aksesuar seçeneklerinden dilediğinizle sağlanabilmektedir.

Markalarımız
* Bft
* Albert Genau
* Manusa