BLOG

Blog

Geri
02/02/2015
Akseki Poliüretan Dolgulu Alüminyum Profil Lameli Üretiyor - Tedarik Dergisi

Akseki Poliüretan Dolgulu Alüminyum Profil Lameli Üretiyor

Türkiye’de panjur & kepenk sistemlerinde nihai ürünlerinin en büyük tedarikçilerden biri olan Akseki Yapı, Türkiye’de ve uluslararası arenada büyük bir satış kapasitesine de sahip. Akseki Yapı’nın panjur profili üretim hattı ve imalatı, A.O.S.B. - Çiğli’de bulunan fabrikasında yapılmaktadır. Panjur & kepenk fabrikasının toplam alanı 8.000 m². Bunun; 6.500 m²’si kapalı alan olarak kullanılmaktadır. Fabrika çatısı altında 70 personel bulunmakta olup 1.000 m²‘lik toz ve transfer boyama tesisi de bulunmaktadır. Alüminyum abkant makinasıyla da alüminyum kutu yapılabilmektedir.

White Form Panjur & Kepenk sistemlerinde imalatçı ve montajcıların tüm talepleri karşılanmakta olup 39 mm, 55 mm, 77 mm, ve 95 mm’lik alüminyum panjur lamelleri üretilebilmektedir. Bunun yanı sıra fabrikada entgre rollform makinasının ürettiği rameller ile panjur aksesuarları birleşerek montaja hazır panjur sistemi üretimi gerçekleştirilmektedir.

Haberin link: http://pencere.tedarikdergisi.com/haber-5839-akseki_poliuretan_dolgulu_aluminyum_profil_lameli_uretiyor_.html

Poliüretan dolgulu lamel
Lamel çekme hattı
Lamel levhası
Lamel çekme hattı
Lamel çekme hattı
Lamel çekme hattı
Lamel çekme hattı
Lamel çekme hattı
Lamel kesim hattı
Lamel kesim hattı
Lamel kesim hattı
Alüminyum bükme hattı
Boya tesisi
Panjur üretim alanı